Hän on Bidenin nimittämä virkamies ja niinhän ne Trumpinkin hallinnon edustajat eroilivat itse. Median mukaan se oli osoitus Trumpin epäpätevyydestä.
Viimeksi muokattu: 14.02.2021
Eikös Trumpin hallinnon erot johtuneet pääasiassa siitä että eroajilla/erotetuilla meni sukset ristiin Trumpin kanssa? Trumpin hallinnossa olis tämä saanut pinssin kaulukseen ja ylennyksen kun osasi pitää kuria median suuntaan 
Mutta toki Bidenin hallinnon epäonnistuminen, kun palkanneet henkilön joka ei ollut kyvyäs käyttäytymään asiallisesti.
Viimeksi muokattu: 14.02.2021
electron06 ja Desgorr tykkäävät tästä.
Viimeksi muokattu: 21.02.2021
Hieman tarkemmin kun katsoo noista saasteista
https://earthjustice.org/news/press...ource=twitter&utm_medium=social&utm_term=feed
Eli kilometrin päässä on armeijan alue, jonka sisässä on pistemäisiä saastuneita kohteita. Osa näistä saastuneesta paikoista oli puhdistettu vuoden 2018 raportin mukaan. Vaikea arvioida tuollaisen kohteen riskiä, mutta äkkiseltään tuntuisi ettei tuonne kovin helpolla pääse kaivelemaan saastuneita maita. Lentomelu varmaanki suurempi riski.
Viimeksi muokattu: 04.03.2021
Oliko sinulla joku todiste tuolle väitteellesi, että Trumpin aikana lapsia tarkoituksellisesti erotettiin vanhemmistaan ja että vastaavaa ei tapahdu nyt?
Tämä on muuten hauska. Tai olisiko pelottava parempi sana. "Vastuullinen media", jep.
Viimeksi muokattu: 16.03.2021
Kaikki mitä Biden suustaa päästää on tällaista kuraa.
Viimeksi muokattu: 25.03.2021